Protein

Naturem balık atıkları veya bütün balıkların işlenerek balık unu ve balık yağı eldesi konusunda anahtar teslim sunduğu projelerle Türkiye ve dünya üzerinde birçok referansa sahiptir. Naturem bu proseslerin gerçekleştirilmesi için anahtar teslim hizmet sunarken gerek resmi distrübütörü olduğu Alfa Laval ekipmanlarını, gerekse temsilcisi olduğu Nova Rotors, Habermann Aurum, FWT pompa ekipmanlarını kullanmaktadır.

Balık, tavuk ve et işleme proseslerinde üreticilere ciddi sorunlar çıkaran atıkları ekonomik çözümlerle geri kazanmanıza yardımcı olan bir firma olarak yanınızdadır. Bu atıkları Naturem’in anahtar teslim kurduğu rendering tesislerinde değerlendirerek un ve yağ eldesi ile, işletmenize yeni bir gelir kaynağı sağlar.

Ayrıca rendering tesislerinde açığa çıkan su için kurduğu evaporasyon sistemleri ile suda çözünmüş proteini geri kazanabilirsiniz. Kurulan sistemlerle sindirilebilirlik özelliği yüksek, oldukça kaliteli bir un üretmenizi sağlamakla kalmaz, suyunuzu bir nevi arıtarak işletmenizde kullanabileceğiniz su olarak ciddi bir geri kazanım sağlamanıza yardımcı olur.

Tüm Sektörler