Hakkımızda

Hakkımızda

Naturem 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ile birçok endüstri alanında hizmet veren köklü bir şirkettir. Uzman mühendis ve danışman ekibiyle birlikte, yüksek otomasyonlu proses hatlarını montaj dahil teslim eden sektörde öncü bir firmadır.

Naturem İsveç menşeili Alfa Laval şirketinin yetkili distribütörü olup,
30 yılı aşkın süreç içerisinde enerji, çevre, gıda ve içecek endüstrileri başta olmak üzere endüstriyel konularda Alfa Laval ekipmanlarını da kullanarak seperasyon, ısı transferi, akışkan transferi, evaporasyon teknolojileri ile kullanılacak tüm ekipmanları sağlayarak birçok proje tamamlamış ve her geçen yıl kaliteli büyüme konusunda bir adım ileri gitmiştir.

Naturem olarak ihtiyacınıza yönelik projelerin yapılandırma aşaması ve mühendislik, ekipmanların montajına, devreye alımına ve satış sonrası servis ihtiyacınıza kadar yanınızdayız.

Vizyonumuz

Tecrübeli ve dinamik ekibimiz ile son teknolojik gelişmeleri proseslerimize uygulayarak müşterilerimize en iyi kalitede hizmet ve ürünler sunmaktır.

Misyonumuz

Uzman mühendis kadrosu ile sürekli gelişimi ve yenilikçiliği hedefleyen Naturem, ihtiyaçlarınız doğrultusunda kaliteden ödün vermeyip doğru çözümler sunmayı hedefler.

Bu doğrultuda müşteri memnuniyeti bilincini de çalışanlarına benimsetmekle kalmayıp, her zaman güvenebileceğiniz ve ilk akla gelen firma olmayı kendine amaç edinmiştir.